.
.
.
.
 
.

Velikonoční Požehnání Panny Marie

Modlitba k Panně Marii

Vznešená Královno nebes a Paní andělů, která jsi od boha obdržela moc a poslání
Rozdrtit hlavu satanovu, pokorně Tě prosíme, vyšli nebeské legiony-svaté anděly a archanděly, aby věčnou lásku Otce Nebeského v nás ochránili a na cestě k věčnosti v naších duších navždy v pokoji ponechali.
O dobrá a něžná Matko, buď navždy naší láskou a nadějí. Amen.

Radujme se Královno nebeská, aleluja,          
Protože splnil Pán slova svá, aleluja:             
Z mrtvých vstal, Matko, Ježíš Tvůj, aleluja
U něho za nás oroduj aleluja.
Neboť Pán v Pravdě z mrtvých vstal, aleluja....

V radosti v této vznešené svátosti jejího věčného a neposkvrněného milujícího srdce všechno Bohem stvořené následuje z Boží Milosti její Požehnání......doprovodná hudba k požehnání "aleluja" kliknutím zde.

 
POŽEHNÁNÍ PANNY MARIE
Pozehnani-Panny-Marie.jpg
Vážení a milí přátelé, dovoluji si z Boží Vůle a Milosti předat obraz Požehnání Naší milované Matky - Panny Marie, tak jak mi bylo převedeno z vyšší moci. Odehrálo se vždy vše jakoby nečekaně pro všechny zúčastněné. Někdy okolo vánoc jsem byla požádaná od jedné milující matky zakreslit zjevení (jakoby požehnání a ochranu) Panny Marie, kterou kdysi viděla. V duchu si říkám, jestli je to pravda, tak to musí přece být v Akašickém záznamu. Požádala jsem tedy svého vůdčího Ducha , jestli by mne mohl napojit na tento „živý děj“, jestli je to Boží vůle. Neuvěřitelné, milí přátelé, skutečně přesně tak, jak to paní popisovala. Byla jsem sama v úžasu, než jsem se vzpamatovala a začala malovat.
Jenže co se stalo, když už jsem byla skoro hotová s dílem a chtěla jsem jej odeslat poštou, nad ránem z bílé mlhoviny se vrtí před mým vnitřním zrakem malý andílek Amorek a s prosebnýma očičkama, kterému ještě lupínky růžičky z hlavičky poletují, mi sděluje, že měl být také zakreslený na obraze Panny Marie, jenže rozjímal v zahradě Ostrova nebeských růží a úplně se tam nějak zapomněl, protože mu bylo krásně a pózovat se mu asi zrovna nechtělo.;-) Takže jsem vše paní sdělila a obraz celý přemalovala. Asi ten děj musel být mojí milí, jinak by nenásledovaly obrázky pro naše malé dětská srdíčka. Děkuji  ze srdce této milující ženě a matce za důvěru, trpělivost a přát si požehnání Panny Marie i pro ostatní. Jejím přáním také bylo, ať naložím s obrazem, tak jak uznám za vhodné dle mého čistého svědomí a vědomí.

Obraz “Požehnání Panny Marie“ byl vysvěcen v "Chrámu Panny Marie Vítězné" - Pražského Jezulátka. Obraz světil španělský kněz Otec Victório. Byl velice laskavý, vstřícný. Když se mi představil, něžně mi vzal ruce do dlaní a laskavým přímým pohledem do očí, jakoby mi předal něco krásného, posvátného (asi pro děti) od Jezulátka.Vůbec mne nic v tuto chvíli nenapadá, ale vše se vždy objeví v pravou chvíli, když už je člověk připravený něco pochopit.  Žehnáno je v podstatě všem, kteří věří ve spasitele Ježíše Krista....také sirotkům, dětem, nemohoucím a slabým v jakékoliv nouzi „maličkým“ (sloužícím) a také milí přátele i našemu národu.

 
13.06.2014 20:08:45
daniela.filipi
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one